Search

Display results as :

Rechercher Advanced Search

PGA Tour Standings
Golf Vesti
Latest topics

GOLFERSKO PREDSTAVLJANJE

Go down

GOLFERSKO PREDSTAVLJANJE

Post by sestisesti on Fri May 28, 2010 11:09 pm

Postovani prijatelji golfa,

nakon mnogih pitanja, prepiski, komentara od "znalaca" golfa i nejasnoca
na nasim forumima o golfu i o meni licno, hteo
bih da Vam se predstavim i da Vam ukazem na par stvari.

Ime mi je Alfred Hartig. Bavim se golfom 10 godina i
ovom prilikom Vam se obracam kao clan World Golf Teachers Federation of
Great Britain & Ireland http://www.wgtfgb.com/ ciji sam redovan clan u
svojstvu Professional Golf Teacher Level III, sertifikovan od strane
EDI UK http://www.ediplc.com/about-contact-us.asp

Ovim putem Vas obavestavam o mom statusu bez ikakvih ambicija da udjem u
rasprave sa "znalcima", a Vama koji zelite da naucite golf stojim na
raspolaganju.

Srdacno Vas pozdravljam

sestisesti
Newbie
Newbie

View user profile

Back to top Go down

Re: GOLFERSKO PREDSTAVLJANJE

Post by Aleksandar Mihajlović on Sat May 29, 2010 1:19 am

Zdravo sestisesti,

Lepo od vas što se započeli ovaj topic, i mislim da bismo se svi trebali bolje upoznati. Drago mi je zbog vas i vašeg uspeha u golfu. Veoma je bitno imati ljude koji se dublje razumeju u pravila i tehnike golfa.

Međutim, vidim da pominjete rasprave sa, kako kažete, ''znalcima''.
Imajte na umu, da Pravila ovog foruma nalažu da svako ima pravo na svoje mišljenje (ukoliko ono nije vulgarno i nedopušteno), tako da, ovom prilikom želim da vam poželim Dobrodošlicu u svoje lično ime na forum, i da napomenem za svaki slučaj, da smo mi svi ovde kako bi pomogli jedni drugima, i to je ono u čemu treba da budemo dobri, u pomaganju. Verujem da ćete, zajedno sa taja-vojom imati dosta saveta za amatere u Srbiji, koji vape za bilo kakvom trunkom novih saznanja iz sveta golfa.

Hvala još jednom!

Aleksandar Mihajlović

Admin

View user profile http://golfcentar.5forum.net

Back to top Go down

Post by Aleksandar Mihajlović on Sat May 29, 2010 1:26 am

Zovem se Aleksandar Mihajlović, i čudesnu igru zvanu golf sam spoznao pre oko godinu dana. Od prvog momenta kad sam uhvatio grip štapa, znao sam da je ovo sport kojim se želim baviti, iako sam imao dosta predrasuda u vezi sa njim.

Mislim da je ovo idealan sport za sve, jer pre svega, jača muskulaturu tela, a i još bitnije, zaoštrava um. Međutim, nije to, ono što meni najviše znači.
Volim da igram lep i elegantan golf, u kom dolazi do onih trenutaka sreće sa partnerima iz flight-a, a nagrade na kraju dana su samo dodatne uspomene.

Sebe smatram pomalo nervoznim, ponekad besnim, ali isključivo na sebe, zbog previše samokritičnosti.

Najviše volim kombinaciju igre Driver-PW-Putter jer mi nekako najviše odgovara.

Najviše ne volim kada imam 3 ili čak više ishitrenih patova na jednoj rupi.
Strpljenje je ono najbitnije ujedno sa koncentracijom u golfu.

Omiljeni štap mi je Pitching Wedge, jer ga koristim najviše u toku turnira i osećam se sigurno sa njim, jer dosta vežbam kako bi usavršavao udarac.

Toliko od mene za sada!

Admin

Back to top Go down

Post by Mijat Stevović on Mon May 31, 2010 1:57 pm

Ja sam Mijat Stevović i golfom sam počeo da se bavim u aprilu prošle godine.
Počeo sam da se interesujem za njega odmah nakon pojave TV kanala Golf Klub. Otišao sam na Internet i počeo da tražim golf klubove u Srbiji, i odmah sam našao Golf Klub Centar. U avgustu sam položio za green card, i nakon toga odigrao 5-6 tunira.
Omiljeni deo golfa mi je chip-ovanje i putt-ovanje, ali najviše uživam u početnom udarcu sa Driverom.
Najčešće vežbam puttovanje, jer smatram da je to najvažniji deo golfa (ne kažem da ostali delovi nisu važni) , jer se na putt-ovanju zasnivaju poeni.
Omiljeni igrač mi je Paul Casey.
Kao i većini golf amatera, cilj mi je da postanem profesionalac, ali moj real goal je da spustim HDCP minimum do 10-15.

Pozdrav svima Cool
Mijat Stevović
Amateur
Amateur

View user profile

Back to top Go down

GOLFERSKO PREDSTAVLJANJE

Post by zhen1827 on Tue Sep 28, 2010 6:49 am

Poydrav svim ljubiteljima ovog sporta.Zovem se Dušan jakšić iz Beograda sam i imam 28 god.
Već par godina želim da se aktivirampandora beads, ali mi finansije nikako nisu dozvoljavale. Ipak odlučio sam da ove sezone definitivno počinjem sa igrom.Ouševio sam se kada sam ugledao ovaj forumpandora bracelet,pošto u svom okruženju nemam puno istomišljenika.Osim toga potrebna mi je pomoć da sa što manje para dođem bar do najosnovnije opremepandora charms,jer će me to manje koštati nego da je na adi svaki put iznajmljujem.Toliko za sada,sad kada sam vas pronašao biću redovan posetioc.Veliki pozdrav od Jakše

zhen1827
Newbie
Newbie

View user profile

Back to top Go down

Post by branjo on Sat Oct 23, 2010 10:59 pm

veoma mi je drago, da sam pored svih tih VW golf 2, 3, 4, ... nasao i stranicu normalnog golfa u srbiji Smile LONG LIVE GOOGLE Smile

43 su mi godine a golf sam poceo da igram pre nekih 6. ne zbog biznisa, ne zbog para, nego zato, sto je to jedini sport, koji moze da igra covek protiv sebe i ne treba mu suparnik a navise, moze da ga igra, dok moze da se krece. danas sam bio na turnitu, koji je pobedio covek stariji od 70 godina sa operisanim srcem! a to je covek, koji svake nedelje putuje 900 plus kilometara zbog biznisa, ali golf igra zbog razonode i zbog toga, sto se tu srece sa ljudima, sa kojima ne mora da resava svakodnevne "biznis probleme".

mijate, golf je life style, golf je ljubav, golf je igra, koja nas pomera negde, gde nikad nismo bili. nije bitno, da li cemo imati HCP 54 ili +1, da li cemo biti amateri ili profesionalci (minimalno ja necu biti profesionalac nikada Smile ali tebi drzim palceve) moramo da se ponasamo tako, da nas na svakom igralistu postuju tako, da cemo moci da igramo sa bilo kim bilo gde (preterujem, lej da Smile?)

dusane: malo si mator da od tebe bude neki super golfista, al', sta bi voleo od opreme?

alexandre: drzim ti palceve i nadam se, da ce od tebe da bude odlican marsal, koji ce da pokrene golf u srbiji unapred Smile

branjo
Newbie
Newbie

View user profile

Back to top Go down

Post by Mijat Stevović on Sun Dec 26, 2010 12:08 am

ja se slažem sa svim što ste rekli, ali isto tako znam da bi svaki amater na svetu odmah prihvatio ponudu za profesionalca Very Happy
Mijat Stevović
Amateur
Amateur

View user profile

Back to top Go down

Post by ajduk on Mon Jan 31, 2011 4:20 pm

Pozdrav svima.moje ime je Dragan Pantic,imam 32 godine i zivim u Ralji(za one koji neznaju to je tu negde u srbiji)Golf sam poceo da pratim od oktobra 2009 godine zahvaljujuci tv golf klubu i postao opcinjen ovom igrom.Golf akademiju pohadjao septembra 2010 ali zbog posla kao i rekonstrukcije terena na adi polaganje odlozio za predstojece prolece i pocetak nove sezone.tako da sa nestrpljenjem ocekujem moju tzv.ZELENU KARTU koja ce mi omoguciti igru sa svima vama koji se bavite ovim sportom u Srbiji(a sve nas je vise).Posto sam vec napomenuo da zivim na selu(Ralja) osnovne udarce uvezbavam u mom dvoristu(moj improvizovani driving range).Trenutno radim na izgradnji puttinggreen-a,sand bunker-a kao i jednog polja PAR 3 duzine 90-150 metara,sto ce mi mnogo olaksati vezbanje,pa mi iz tog razloga treba pomoc oko izbora semena trave za moj green.koja vrsta odgovarajuce trave najbolje uspeva na nasem podrucju(srbiji)
ZA ALEKSANDRA(administratora):molim te da mi proveris kod ljudi koji odrzavaju vas teren u Zablju(greenkeepera)koju travu koriste za vase green-ove i gde mogu da je nabavim da bi sa prvim prolecnim danima mogao da obavim setvu na mom green-u.Za one koji bi voleli da vide kako to izgleda fotografije objavljujem kada ispratim sneg.
Jos jednom pozdrav svima

ajduk
Newbie
Newbie

View user profile

Back to top Go down

Post by Aleksandar Mihajlović on Mon Jan 31, 2011 10:48 pm

trava Optimax
green Agrostis

Što se tiče kupovine trave, ona dolazi iz Slovenije, koliko sam ja upućen, i mislim da kontaktom sa office@golfclubcentar.rs možete saznati više.

Hvala vam na registraciji na forumu, i nadam se da ćete i dalje pratiti aktuelnosti sa ovog foruma, kao i da ćemo se videti na terenu Golf Kluba Centar ove sezone.

- Aleksandar Mihajlović

Admin

Back to top Go down

Post by jaksha on Mon Jun 27, 2011 12:32 am

Pozdrav svima, danas sam pronašao ovaj forum, i kada sam ušao ovde da se predstavim naiđem na moje predstavljanje od ranije samo pod čudnim username-om. A da, zovem se Dušan Jakšić... mislim da sam taj post postavio na forumu Golfserbia... elem dve godine od tada a ja još nisam zaradio Green card, iz finansiskih razloga. Nadam se da je ovo ipak TA sezona.
jaksha
Newbie
Newbie

View user profile

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top